KONST / Litografier / Färglitografi 9602088
nr 960 2088
Färglitografi
signerad, domherrar, 15/360, motivet: 37x52
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:34
10/5 14:18:56
200 kr
11/5 08:01:39